Project Description

12 ימי טיול –  בוסטון, ההרים הלבנים, קוויבק, מונטריאול, אוטווה, מפלי הניאגרה, טורונטו,  וושינגטון, פנסילבניה – G10

יציאה בתאריכים:
12/5/2024    16/6/2024    7/7/2024

מחירים:

יציאה בתאריך 12/5/2024 מחיר לאדם בחדר זוגי: $3599

יציאה בתאריך 16/6/2024 מחיר לאדם בחדר זוגי: $3799

יציאה בתאריך 7/7/2024 מחיר לאדם בחדר זוגי: $3999

תוספת לאדם בחדר יחיד: $1200

יציאה מובטחת במינימום 4 משתתפים

יום 1

יציאה מהעיר ניו-יורק לכיוון גרוטון קונטיקייט, ביקור בצוללת הגרעינית הראשונה של אמריקה. משם נמשיך לעיירה מיסטייק, עיירה פסטורלית, מאוד יפה, השוכנת על רצועת החוף של האוקיינוס האטלנטי, שם גם צולם הסרט מיסטייק פיצה עם ג'וליה רוברטס. משם נמשיך לעיר ניו-פורט (ברוד איילנד) שגם היא עיירת נמל השוכנת לצד האוקיינוס האטלנטי. בעיירה זאת נמצאות האחוזות של עשירי אמריקה מהמאה ה-18 וה-19. נבקר באחוזה של ונדרביילט (הבריקייר) ונעבור ליד בית הכנסת הראשון באמריקה. משם נמשיך לבוסטון ונצא לנסיעה – שייט ברכב אמפיבי שייקח אותנו בנסיעה בעיר בוסטון לאורך מסלול החרות ובהמשך נכנס לתוך נהר צ'רלס לסיור של כשעה וחצי. נמשיך למסעדה לארוחת ערב ולאחר מכן נגיע למלון.

יום 2

לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון קמברי'ג (עיר האוניברסיטאות) נעבור ליד חלק מהם עד שנגיע לבוסטון קולג' (מכללה מפורסמת) כאשר בדרך נצפה על הבית שבו נולד ג'ון קנדי. נמשיך צפונה ונכנס למדינת ניו-המפשר, שידועה ביערות המפורסמים בשלל הצבעים בתקופת השלכת, עד שנגיע לחנות הדגל של מפעל L.L. BEAN המפורסמת. המוצרים כגון: ביגוד הנעלה ספורט וכו' הידועים באיכותם הגבוהה.
נמשיך לעיירה CONWAY ללינת לילה.

יום 3

נצא מהמלון וניסע בתוך השמורות שנמצאות בהרים הלבנים לאורך אפיקי נחל יפים, ובהמשך נצא לסיור רגלי בתוך היער לאורך הנחל והמפלים. בפארק זה נעשה פיקניק. את רוב היום נבלה בשמורת טבע זאת. משם נמשיך צפונה לכיוון העיר קוויבק, נחצה את הגבול לקנדה ונשהה שם ללינת לילה.

יום 4

נבקר במפל המדרגות שנמצא סמוך לעיר קוויבק, נעלה ברכבל לנקודה הגבוהה שממנו מתחיל המפל. נחצה את המפל רגלית על גשר כך שנוכל לצפות על המפל מקרוב ומכל הזוויות האפשריות.נמשיך לעיר ונסייר במצודה ובניין הפרלמנט. משם עצירה קצרה באזור המסעדות ובתי הקפה. משם נמשיך למלון ללינת לילה.

יום 5

נצא לכיוון מונטריאול ונבקר בכפר האולימפי ובגנים הבוטניים נמשיך לארוחת ערב באזור היהודי ונמשיך למלון ללינת לילה.

יום 6

נצא לסיור באזור הנמל ונבקר בבזיליקה. משם נמשיך לאוטאווה בירת קנדה. נגיע למלון בשעות אחרי הצהריים נתארגן ונצא לסיור ולארוחת ערב באזור השוק.
לשומרי שבת נארגן תפילה וארוחת ערב בבית חב"ד, (במימון אישי) וגם ארוחת צהריים (במימון אישי) לאחר תפילת הבוקר.
שאר הקבוצה תצא לסיור בעיר ונראה את כל בנייני הממשלה הישנים.

יום 7

הקבוצה תצא עם המדריך לסיור, מי שירצה ייקח את יום השבת כיום חופשי.

יום 8

נסייר בבניין הפרלמנט של קנדה ומשם נמשיך  בנסיעתנו לטורונטו. עצירה לארוחת ערב , נסיעה קצרה למלון, התמקמות ולינה.

יום 9

אנו פותחים את סיורנו בטורונטו בבניין הפרלמנט של מחוז אונטריו, נצפה במגדל ה–CN, עצירה קצרה באוניברסיטה המיוחדת של טורונטו וסיור באזור הסיני של העיר. נמשיך לתעלת וולאנד, נלמד כיצד מעלים אניות משא ענקיות מהמפלס הנמוך של אגם אונטריו למפלס הגבוה של אגם אירי. ממשיכים לביקור בעיירה הפסטוראלית "ניאגרה על האגם. במידה ומזג האוויר יאפשר, נערוך פיקניק על שפת אגם אונטריו. נמשיך לכיוון מפלי הניאגרה, עצירה בשעון הפרחים ותחנות הכוח ולאחריה נגיע למפלים מצדם הקנדי. נצא לשייט מרגש אל מרכז מפל הפרסה (בעונה), התארגנות במלון. נצא יחד לארוחת ערב, בסיומה נחזור למפלים לחוויה לילית – צפייה במפלים המוארים באור זרקורים צבעוניים.

יום 10

נחצה את המפלים לצד האמריקאי, נסייר באי העז ונצפה במפלים מזווית נוספת, מפל הינומת הכלה. נצא בדרכנו חזרה לניו יורק. נעצור לקניות במרכז חנויות מפעל (Outlet), שהוא מהזולים בחוף המזרחי. נמשיך בנסיעה לאורך אגמי האצבעות, נגיע למלון בניו ג'רזי בשעות הערב המאוחרות.

יום 11

יציאה מהמלון, נחצה בנסיעה את המדינות: ניו ג'רזי, דלוואר ומרילנד ונגיע לוושינגטון בירת ארה"ב.
ביקור בבית הלבן (ללא כניסה). גן האנדרטאות לזכר לינקולן ומלחמות וייטנאם וקוריאה. נמשיך למוזיאון השואה, במוזיאון החלל ונצפה בגבעת הקפיטול. נסיים בארוחת ערב.
הגעה למלון ללינה.

יום 12

ביקור במפעל הרשי – חוויה בעולם השוקולד. סיור בחווה של כת האיימיש ומפגש עם אורח חיים מיוחד. סיור במפעל ההרכבה של אופנועי הרלי דיווידסון (חובה להצטייד בנעליים סגורות, הכניסה מגיל 12). במידה והביקור במפעל ההרכבה לא יתקיים, נבקר בפילדלפיה, נראה את פעמון החירות, האנדרטה לזכרו של יוני נתניהו ועוד. חזרה ופיזור בניו יורק בשעות הערב המאוחרות.

המחיר כולל:
11 לינות, 11 ארוחות בוקר קונטיננטליות | כניסה לאתרים | סיור ברכב האמפיבי
| שייט במפלי הניאגרה בעונה |