Project Description

14 ימי טיול – Magic &The City כולל אורלנדו – N1

מנהטן, מפלי הניאגרה, טורונטו, אלף האיים, וושינגטון ופנסילבניה, אורלנדו

יציאה מובטחת בכל יום חמישי

מחירים:

מחיר לאדם בחבילה לזוג: $4,700
מחיר לאדם בחבילה לזוג + ילד עד גיל 12: $4,459
מחיר לאדם בחבילה לזוג + 2 ילדים עד גיל 12: 4,359$

מחיר כולל טיסות על בסיס מקום פנוי ולהרשמה עד לתאריך 1 אפריל 2023

יום 1.

יום חמישי – טיסה ת”א-ניו יורק, נחיתה בניו יורק והגעה למלון במנהטן באופן עצמאי.

יום 2.

יום שישי – מנהטן. הדאון טאון – צ’יינה טאון, איטליה הקטנה, גראונד זירו, איזור הוול סטריט והבורסה של ניו יורק, בניין העיריה, בתי המשפט של ניו יורק, הסוהו (שהוא ה”שינקין” של ניו יורק) ושייט העובר ליד פסל החירות. בדרכנו נחזה באמנות ציורי רחוב מעניינים (גרפיטי)

יום 3.

יום שבת – מנהטן. המשך סיור עצמאי במנהטן

יום 4.

יום ראשון – הגעה עצמאית לנקודת מפגש בשעה 6 בבוקר ליציאה לטיול בשדרה ה-5 פינת 34. נחצה את מדינת ניו יורק ואת שרשרת הרי הקטסקילס, נסיעה צפונה לגבול הקנדי-אמריקאי. שייט של שעה באלף האיים (בעונה) לאורכו של נהר לורנס. נמשיך בנסיעתנו לטורונטו. נצא לארוחת ערב באזור המסעדות הכשרות, נסיעה קצרה למלון, התמקמות ולינה.

יום 5.

יום שני – אנו פותחים את סיורנו בטורונטו בבניין הפרלמנט של מחוז אונטריו, נצפה במגדל ה-CN עצירה קצרה באוניברסיטה המיוחדת של טורונטו וסיור באזור הסיני של העיר. נמשיך לתעלת וולאנד, נלמד כיצד מעלים אניות משא ענקיות מהמפלס הנמוך של אגם אונטריו למפלס הגבוה של אגם אירי. ממשיכים לביקור בעיירה הפסטוראלית “ניאגרה על האגם”. במידה ומזג האוויר יאפשר, נערוך פיקניק על שפת אגם אונטריו. נמשיך לכיוון מפלי הניאגרה, עצירה בשעון הפרחים ותחנות הכוח ולאחריה נגיע למפלים מצדם הקנדי. נצא לשייט מרגש אל מרכז מפל הפרסה (בעונה), התארגנות במלון.  נחזור למפלים לחוויה לילית – צפייה במפלים המוארים באור זרקורים צבעוניים.

יום 6.

יום שלישי – נחצה את המפלים לצד האמריקאי, נסייר באי העז ונצפה במפלים מזווית נוספת, מפל הינומת הכלה. נצא בדרכנו שהוא, (Outlet) חזרה לניו יורק. נעצור לקניות במרכז חנויות מפעל מהאטרקטיביים בחוף המזרחי. נמשיך בנסיעה לאורך אגמי האצבעות, נגיע למלון בניו ג’רזי בשעות הערב המאוחרות.האצבעות, נגיע למלון בניו ג’רזי בשעות הערב המאוחרות.

יום 7.

יום רביעי – יציאה מהמלון, נחצה בנסיעה את המדינות: ניו ג’רזי, דלוואר ומרילנד ונגיע לוושינגטון בירת ארה”ב. ביקור בבית הלבן (ללא כניסה). גן האנדרטאות לזכר לינקולן ומלחמות וייטנאם וקוריאה. נמשיך לסיור במדפיס הממשלתי, מוזיאון השואה, במוזיאון החלל ונצפה בגבעת הקפיטול. הגעה למלון ללינה.

יום 8.

יום חמישי – ביקור במפעל הרשי – חוויה מעולם השוקולד. סיור בחווה של כת האיימיש ומפגש עם אורח חיים מיוחד. סיור במפעל ההרכבה של אופנועי הארלי דיווידסון (חובה להצטייד בנעליים סגורות), הכניסה מותרת מגיל 12. במידה והביקור במפעל ההרכבה לא יתקיים, נבקר בפילדלפיה, נראה את פעמון החירות, האנדרטה לזכרו של יוני נתניהו ועוד. חזרה ופיזור בניו יורק בשעות הערב המאוחרות והגעה עצמאית ללינה במלון בשדה התעופה לפני טיסה לאורלנדו

יום 9.

יום שישי ניו יורק-אורלנדו טיסה לאורלנדו והגעה עצמית למלון בשימוש ההסעות של דיסני לאחר הנחיתה. עם הגעה למלון נצא עצמאית לביקור באחד מארבעת הפארקים:
Animal Kingdom, Epcot, Disney Hollywood Studios, Magic Kingdom
Animal Kingdom – הפארק החדש ביותר של דיסני, דיסני מזמינה אתכם לחוויה יוצאת דופן בטבע סביב עולם החיות הקסום של דיסני, כאן תגלו עולם חדש ומדהים שמחולק ל-7 אזורים שונים ולמעלה מ-250 מינים שונים של חיות. בסיום הביקור הסעה חזרה למלון.

יום 10.

יום שבת – אורלנדו. נצא עצמאית בשימוש ההסעות של דיסני להמשך ביקור באחד מארבעת הפארקים:
Animal Kingdom, Epcot, Disney Hollywood Studios, Magic Kingdom
Epcot – הוא פארק בסגנון עתידני והשני שהוקם באתר. פארק זה מנסה לגרום לכם לחזות את העתיד בצורה שדיסני יודעת לעשות פארק זה מתאים לקהל בוגר יותר.
בסיום הביקור הסעה חזרה למלון.

יום 11.

יום ראשון-אורלנדו – נצא עצמאית בשימוש ההסעות של דיסני להמשך ביקור באחד מארבעת הפארקים:
Animal Kingdom, Epcot, Disney Hollywood Studios, Magic Kingdom
(Disney Hollywood Studios (DHS – מתמקד בהפקת סרטי דיסני (וסרטים אחרים) וכולל מגוון הופעות וגם כמה מתקנים מוצלחים. הפארק יוצר תחושה של אולפן צילומים ומאפשר להכיר מקרוב את תהליך היצירה וההפקה של סרטי הקולנוע. כאן אפשר לראות את מאחורי הקלעים של הפקת הסרטים וללמוד על פלאי האנימציה והפעלולים. אל תפספסו את הופעת הלילה.
בסיום הביקור הסעה חזרה למלון.

יום 12.

יום שני – אורלנדו – נצא עצמאית בשימוש ההסעות של דיסני להמשך ביקור באחד מארבעת הפארקים:
Animal Kingdom, Epcot, Disney Hollywood Studios, Magic Kingdom
Magic Kingdom – הפארק המקורי שהוקם עם פתיחת דיסני אורלנדו , מתמקד במתקנים הקלאסיים ובדמויות האהובות. זה הפארק הפופולארי ביותר בעולם הוא כולל עשרות מתקנים והופעות וניתן בקלות לבקר בו יום שלם מבלי להספיק לראות הכל. לטיול המתקנים בפארק אינם מסעירים כמו אלה של הפארקים של יוניברסל, אך העיצוב והאווירה הם חסרי תחרות. אל תוותרו בשום אופן על הופעת הזיקוקים המרהיבה של הלילה, בדקו באתר הפארק האם היא מתקיימת ואם לא – בחרו יום אחר לביקור בפארק.
בסיום הביקור הסעה חזרה למלון.

יום 13.

יום שלישי אורלנדו – תל אביב. התארגנות ונסיעה לשדה התעופה לטיסה חזרה לישראל.

יום 14.

יום רביעי נחיתה בתל אביב

המחיר כולל:
טיסה דרך יעד ביניים תל אביב -ניו יורק-אורלנדו-תל אביב | מיסי נמל והיטלי דלק | ניו יורק – 3 לילות במנהטן על בסיס לינה בלבד במלון דרגת תיירות טובה בלב ליבה של העיר | לילה אחד בשדה התעופה של ניו יורק על בסיס לינה בלבד בטיול המאורגן: 4 לינות ו-4 ארוחות בוקר קונטיננטליות | כניסה לאתרים שייט במפלי הניאגרה, שייט באלף האיים בעונה | מדריך בשפה העברית | אורלנדו – 4 לילות במלון של דיסני בתוך האתר על בסיס לינה בלבד  | כניסות ל-הממלכה הקסומה, ממלכת החיות, אפקוט סנטר ואולפני הסרטים של דיסני  |  הסעות חופשיות בין המלון והאתרים | כניסה לפארקים מחוץ לשעות הפתיחה הרגילות Magic Hours |