Project Description

17 ימי טיול – N5  Club Med &The City

מנהטן, מפלי הניאגרה, טורונטו, אלף האיים, וושינגטון ופנסילבניה, קלאב מד

יציאה מובטחת בכל יום חמישי

מחירים:

מחיר לאדם החל מ- $5150
ליציאות מאפריל ועד נובמבר 2023

מחיר כולל טיסות על בסיס מקום פנוי ולהרשמה עד לתאריך 1 אפריל 2023

יום 1.

יום חמישי – טיסה ת”א-ניו יורק, נחיתה בניו יורק והגעה למלון במנהטן באופן עצמאי.

יום 2.

יום שישי – מנהטן. הדאון טאון – צ’יינה טאון, איטליה הקטנה, גראונד זירו, איזור הוול סטריט והבורסה של ניו יורק, בניין העיריה, בתי המשפט של ניו יורק, הסוהו (שהוא ה”שינקין” של ניו יורק) ושייט העובר ליד פסל החירות. בדרכנו נחזה באמנות ציורי רחוב מעניינים (גרפיטי)

יום 3.

יום שבת – מנהטן. המשך סיור עצמאי במנהטן

יום 4.

יום ראשון – הגעה עצמאית לנקודת מפגש בשעה 6 בבוקר ליציאה לטיול בשדרה ה-5 פינת 34. נחצה את מדינת ניו יורק ואת שרשרת הרי הקטסקילס, נסיעה צפונה לגבול הקנדי-אמריקאי. שייט של שעה באלף האיים (בעונה) לאורכו של נהר לורנס. נמשיך בנסיעתנו לטורונטו. נצא לארוחת ערב באזור המסעדות הכשרות, נסיעה קצרה למלון, התמקמות ולינה.

יום 5.

יום שני – אנו פותחים את סיורנו בטורונטו בבניין הפרלמנט של מחוז אונטריו, נצפה במגדל ה-CN עצירה קצרה באוניברסיטה המיוחדת של טורונטו וסיור באזור הסיני של העיר. נמשיך לתעלת וולאנד, נלמד כיצד מעלים אניות משא ענקיות מהמפלס הנמוך של אגם אונטריו למפלס הגבוה של אגם אירי. ממשיכים לביקור בעיירה הפסטוראלית “ניאגרה על האגם”. במידה ומזג האוויר יאפשר, נערוך פיקניק על שפת אגם אונטריו. נמשיך לכיוון מפלי הניאגרה, עצירה בשעון הפרחים ותחנות הכוח ולאחריה נגיע למפלים מצדם הקנדי. נצא לשייט מרגש אל מרכז מפל הפרסה (בעונה), התארגנות במלון.  נחזור למפלים לחוויה לילית – צפייה במפלים המוארים באור זרקורים צבעוניים.

יום 6.

יום שלישי – נחצה את המפלים לצד האמריקאי, נסייר באי העז ונצפה במפלים מזווית נוספת, מפל הינומת הכלה. נצא בדרכנו שהוא, (Outlet) חזרה לניו יורק. נעצור לקניות במרכז חנויות מפעל מהאטרקטיביים בחוף המזרחי. נמשיך בנסיעה לאורך אגמי האצבעות, נגיע למלון בניו ג’רזי בשעות הערב המאוחרות.האצבעות, נגיע למלון בניו ג’רזי בשעות הערב המאוחרות.

יום 7.

יום רביעי – יציאה מהמלון, נחצה בנסיעה את המדינות: ניו ג’רזי, דלוואר ומרילנד ונגיע לוושינגטון בירת ארה”ב. ביקור בבית הלבן (ללא כניסה). גן האנדרטאות לזכר לינקולן ומלחמות וייטנאם וקוריאה. נמשיך לסיור במדפיס הממשלתי, מוזיאון השואה, במוזיאון החלל ונצפה בגבעת הקפיטול. הגעה למלון ללינה.

יום 8.

יום חמישי – ביקור במפעל הרשי – חוויה מעולם השוקולד. סיור בחווה של כת האיימיש ומפגש עם אורח חיים מיוחד. סיור במפעל ההרכבה של אופנועי הארלי דיווידסון (חובה להצטייד בנעליים סגורות), הכניסה מותרת מגיל 12. במידה והביקור במפעל ההרכבה לא יתקיים, נבקר בפילדלפיה, נראה את פעמון החירות, האנדרטה לזכרו של יוני נתניהו ועוד. חזרה ופיזור בניו יורק בשעות הערב המאוחרות והגעה עצמאית ללינה במלון בשדה התעופה לפני טיסה לקלאב מד לפי בחירתכם

יום 9 עד יום 16

יום שישי נצא בטיסה עצמאית לחופשה חלומית באחד מהריזורטים של קלאב מד לאחר הנחיתה העברה לאחד הקלאבים לשהייה של שבוע-

Michès Playa Esmeralda הרפובליקה הדומיניקנית

Columbus Isle איי הבהאמה

Turkoise טורקס וקייקוס

Cancun Yucatan מקסיקו קנקון

חופשות ע"פ Club Med

כפי שהמייסד שלנו, Gérard Blitz היה אומר: "המטרה בחיים היא להיות מאושר; הזמן להיות מאושר הוא עכשיו, והמקום להיות מאושר הוא כאן!". משפט זה נכון היום יותר מתמיד. המקומות היפים ביותר על פני כדור הארץ, אלפי תרבויות שרק מחכות שתגלו אותן, התענוג לצאת למרחבים הפתוחים, חושים המתעוררים לטעם חדש: אלו הם רק חלק מהמרכיבים בהם אנו משתמשים על מנת ליצור עבורכם את החופשות היפות ביותר.

הכל כלול ע"פ Club Med .

ארוחות מסביב לשעון , פעילויות למבוגרים וילדים ,שתייה , אלכוהול ,סופרט ימי (מה שמופיע בהכל כלול ) ועוד מגוון אטרקציות שמשתנות בהתאם לקלאב .

יום 16

יום שישי סיום החופשה בקלאב מד וטיסה חזרה לתל אביב

יום 17

נחיתה בתל אביב

המחיר כולל:
טיסה דרך יעד ביניים תל אביב -ניו יורק-קלאב מד-תל אביב | מיסי נמל והיטלי דלק | ניו יורק – 3 לילות במנהטן על בסיס לינה בלבד במלון דרגת תיירות טובה בלב ליבה של העיר | לילה אחד בשדה התעופה של ניו יורק על בסיס לינה בלבד בטיול המאורגן: 4 לינות ו-4 ארוחות בוקר קונטיננטליות | כניסה לאתרים , שייט במפלי הניאגרה, שייט באלף האיים בעונה | מדריך בשפה העברית | 7 לילות בקלאב מד לפי בחירה על בסיס הכל כלול . העברות מהשדה תעופה בקלאב מד .

לא כולל במחיר-

ריזורט פי (מס עירוני לתשלום למלון עצמו ) 3 לילות מנהטן ,טיפים למדריך בטיול וכל מה שלא תחת כלול במחיר